Меню сайту

Управління якістю продукції

В умовах переходу до ринку успіх кожного конкретного товаровиробника оцінюється за рівнем ефективності виробництва, зумовленої, насамперед, рівнем задоволення потреб суспільства з найменшими витратами. На сьогодні визначальною характеристикою, яка формує суспільні потреби, стає якість продукції. Це пов’язано з тим, що якість продукції в умовах конкуренції є головним стимулом придбання продукції, одним із факторів її конкурентоспроможності [20, с. 208].

Самая свежая информация Сиалис купить в Минске здесь.

Для підвищення конкурентоспроможності українських виробників товарів і послуг, та їх виходу на європейський та світовий ринки потрібно здійснити реалізацію цілого комплексу заходів структурно-організаційного, техніко-інноваційного та правового характеру. Серед них і адаптація національної системи стандартизації, метрології та сертифікації (технічних стандартів, процедур та органів з оцінки відповідності тощо) до системи технічного регулювання Європейського Союзу [12, с. 78].

Актуальність даної теми полягає в тому що, фактором, який визначає успішність діяльності підприємства в ринковому середовищі, його фінансову стабільність і конкурентоспроможність, є якість випущеної продукції. Особливої уваги цей чинник набуває в умовах ринкової економіки, оскільки саме забезпечення якості та характер діяльності окремих підприємств, галузей і промисловості в цілому в цей час визначає їх конкурентні позиції не лише на вітчизняному ринку, але й на міжнародному.

Дослідження у сфері якості продукції проводили такі вітчизняні і закордонні вчені: А. Гусаров, Ю. Лопатинський, В. Кривощоков, В. Шапіро, Б. Пугинськи, А. Запорожець, Г. Осетинська, С. Хорошайлов, О. Звєрєва, О. Мороз, Л. Ткачук, В. Мамутов, Е. Ольхон, В. Опришко, Н. Писаренко, Т. Кагал, А. Рабінович та інші.

Метою курсової роботи є розгляд та надання пропозицій щодо вдосконалення системи управління якістю продукції на підприємстві.

Предметом дослідження є характеристика контролю за якістю продукції в Україні.

Об’єктом дослідження є фінансово-господарська діяльність ПАТ «Черкасикровля» за 2010 - 2011 роки.

Для досягнення поставленої мети необхідно вирішити такі завдання:

з’ясувати економічну сутність якості продукції та її оцінки

охарактеризувати методи забезпечення якості продукції

розглянути проблеми щодо вдосконалення контролю за якістю продукції в Україні

здійснити організаційно-економічну характеристику ПАТ «Черкасикровля»

проаналізувати фінансовий стан ПАТ «Черкасикровля»

надати пропозиції щодо покращення якості продукції в умовах сучасного етапу господарювання

запропонувати шляхи покращення фінансового стану підприємства

    Подібні статті по економіці

    Аналіз діяльності ВАТ Люботинський хлібозавод
    хлібозавод пшеничний номенклатура Навчально-виробнича практика на харчових підприємствах є основоположною в підготовці висококваліфікованих фахівців, адже це одна з найважливіших програм ...

    Зовнішньоекономічна діяльність
    Зовнішньоекономічна діяльність - це діяльність суб’єктів господарської діяльності України та іноземних суб’єктів господарської діяльності, побудована на взаємовідносинах між ними, що ма ...

    Загальноекономічна характеристика діяльності ТОВ Агротранссервіс
    Зорієнтованість України на досягнення до 2020 року економічних показників розвинених європейських країн вимагає забезпечення щорічного зростання ВВП в розмірі 6-8 відсотків. Уже сьогодн ...

    Copyright © 2024. www.ekonomikam.com. Всі права захищені.