Меню сайту

Оцінка конкурентоспроможності безалкогольних напоїв підприємства „АВІС”

Для нових ринків:

виходячи з аналізу ринку і характеристик продукції сформувати дистриб'юторську мережу і почати просування своїх напоїв на нові ринки під торговельною маркою «Фруктова»;

провести перепозиціонування напоїв «Шипс», забезпечити його репрезентативність у регіонах завдяки сформованій дистрибуції.

Для існуючих ринків:

зміцнити і закріпити існуючі позиції напоїв «Шипс»;

збільшити частку ринку напоїв «Фруктова».

Організувати і налагодити роботу з великими дистриб'юторськими компаніями, що спеціалізуються на продажі напоїв або мають окремий штат торговельного персоналу з цієї групи товарів.

Сформувати у дистриб'юторів довіру до марки і намітити перспективи подальшого співробітництва.

У зв'язку із ситуацією, яка склалася у великих дистриб'юторських компаніях (наявність окремих торгових представників, мерчандайзерів, а найчастіше і бренд-менеджерів з провідних брендів, які фінансує частково дистриб'юторська компанія, а частково - підприємство-власник бренду), а також через необхідність стимулювання торгового персоналу для ефективної роботи з новою продукцією пропонується провести конкурс серед торгових представників у кожному регіоні за підсумками особистого продажу за місяць.

Забезпечити лояльність до напоїв «Фруктова» у продавців для одержання позитивної відповіді на постачання нового товару або, за його наявності, на викладення напоїв «Фруктова» у найбільш привабливих місцях.

Забезпечити мінімальне знання марки серед потенційних споживачів. У невеликих містах найбільш ефективним локальним медіаносієм є радіо і зовнішня реклама. Через те, що зовнішня реклама не дозволяє інформувати про більш ніж одну характеристику продукції і абсолютна вартість ефективної частоти виходу реклами на радіо менша ніж у зовнішньої реклами, планується на першому етапі використовувати радіорекламу. Надалі, за підсумками результатів продажу, розглянути можливість збільшення рекламного бюджету з використанням інших медіаносіїв, а також можливість надання торговельного устаткування посередникам.

Планові загальні витрати з просування напоїв на нових ринках становлять 36 000 грн, у тому числі:

організація продажу - 11 700 грн;

стимулювання персоналу роздрібної торгівлі - 1650 грн;

пряма реклама - 10 650 грн;

торговельне устаткування - 12 000 грн.

Сьогодні у технології виробництва безалкогольних напоїв спостерігається тенденція повернення до використання рослинної сировини. Адже раніше технологи користувалися переважно настоями трав, і напої не лише втамовували спрагу, а й надавали наснаги. «АВІС» повертається до стародавніх традицій та створює напої на основі натуральних соків з додаванням екстрактів та різноманітних зборів лікарських трав.

Але для забезпечення справжньої якості насамперед необхідно в напій «вкласти душу». Компанія «АВІС» об'єднала висококваліфіковану команду професіоналів-однодумців, які працюють для задоволення найвибагливіших смаків. Напої компанії «АВІС» - гарантована якість та задоволення.

«Навіть якщо наші інвестиції не дають прибутків одразу, ми робимо їх на майбутнє. У центрі нашої уваги завжди знаходиться споживач. Про це багато говорять, але ми постійно враховуємо це в нашій діяльності. Намагаємося передбачити і вимоги ринку. Якщо є лише два альтернативні рішення, то ми приймаємо те, яке дозволить покращити якість продукції», - так запевняє генеральний директор підприємства «АВІС» Васильєв Володимир Петрович.

Таким чином, перед підприємством «АВІС» на ринку безалкогольних напоїв постали такі завдання:

сформувати дистрибуцію на нових ринках - Івано-Франківськ, Рівне, Чернівці, Львів, Одеса, Київська область та ін.;

закріпитися та збільшити продаж на існуючих ринках - Вінниця, Хмельницький, Житомир.

Складові конкурентоспроможності

Проблема якості і конкурентоспроможності продукції носить в сучасному світі універсальний характер. Від того, наскільки успішно вона вирішується, залежить багато що в економічному і соціальному житті будь-якої країни, практично будь-якого споживача.

Конкурентоспроможність і якість - концентрований вираз всієї сукупності країни, будь-якого виробника створювати, випускати і збувати товари і послуги.

Чинник конкуренції носить примусовий характер, примушуючи виробників під загрозою витіснення ринку невпинно займатися системою якості і в цілому конкурентоспроможністю своїх товарів, а ринок об'єктивно і строго оцінює результати їх діяльності.

В умовах розвиненого конкурентного ринку маркетинг стає ефективним засобом вирішення проблеми якості і конкурентоспроможності товарів, випробовуючи, у свою чергу, їх зворотну дію, яка розширює, або знижує його можливості.

Що відбувається в Україні з великими труднощами перехід до ринкової економіки примушує по - новому поглянути на проблему якості виходячи з того, що якщо не сьогодні, то завтра розвинений конкурентний ринок диктуватиме рівень і динаміку розвитку якості продукції, визначатиме конкурентоспроможність її виготівників.

Перейти на страницу: 1 2 3 4 5 6 7

Подібні статті по економіці

Аналiз iнвестицiйної дiяльностi в умовах ринкової економiки
Успішне проведення ринкових реформ в Україні неможливо без ефективної структурно-інвестиційної політики перетворення економіки з метою створення сприятливого інвестиційного клім ...

Інфляція в Україні
Найефективнішим індикатором «здоров’я» економіки країни є її фінансовий стан. Адже фінансова система не лише забезпечує необхідні взаємозв’язки в економіці, вона є одним з найвпливовіши ...

Фінансова стійкість підприємства
З переходом економіки України до ринкових відносин підвищується самостійність підприємств, їх економічна та юридична відповідальність за результати діяльності. Різко зростає значення фінансової стійк ...

Copyright © 2024. www.ekonomikam.com. Всі права захищені.