Меню сайту

Напрямки удосконалення управління системою оплати праці на підприємстві ПЧ-18

Управління дистанцією колії здійснюється у відповідності із законодавством України, наказами, вказівками, іншими нормативними актами Укрзалізниці, Державного підприємства «Донецька залізниця», служби колійного господарства (рис.2.1).

Дистанцію очолює начальник дистанції колії. Призначення начальника дистанції колії на посаду й звільнення його від посади виробляється відповідно до встановленої номенклатури посад.

До обов'язків начальника ПЧ-18 належать:

Начальник дистанції колії за довіреністю начальника Державного підприємства «Донецька залізниця» розпоряджається майном дистанції колії, відкриває в установах банку рахунки;

Начальник оформляє приймання, переміщення й звільнення працівників відповідно до номенклатури посад і діючого трудового законодавства України, дає пропозиції за структурою й штатом дистанції;

Встановлює посадові оклади згідно наказу «Про вдосконалення організації заробітної плати й введення нових тарифних ставок і посадових окладів працівників залізничного транспорту України».

У роботі з охорони праці дистанція керується Законом України «Про охорону праці», державними та галузевими нормативними актами з охорони праці, положеннями та інструкціями.

Відповідальність за організацію роботи за стан охорони праці в дистанції покладено на начальника дистанції.

У підпорядкуванні начальника дистанції колії знаходяться: начальник відділу кадрів, начальник технічного відділу, головний бухгалтер, головний інженер, ведучій економіст, інженер по організації і нормуванню праці.

Начальник відділу кадрів і соціального розвитку очолює роботу; забезпечення підприємства кадрами робітників та службовців необхідних професій, спеціальностей і кваліфікації відповідно до рівня і профілю отриманої ними підготовки і ділових якостей. Керує розробкою перспективних і річних планів комплектування підприємства кадрами з урахуванням перспектив його розвитку, зміни поїзда працюючих у зв'язку з упровадженням нової техніки і технології, механізації й автоматизації виробничих процесів, а також пуском виробничих об'єктів. Приймає трудящих з питань наймання, звільнення, перекладу, контролює розміщення і правильність використання працівників у підрозділах підприємства. Здійснює керівництво соціологічною роботою на підприємстві, спрямованої па посилення впливу соціальних факторів на ріст продуктивності праці і підвищеним ефективності виробництва, поліпшення якості продукції, робіт (послуг), удосконалювання організації і стимулювання праці, соціальної структури і стабілізації трудових колективів. Керує працівниками відділу.

Начальник технічного відділу організує технічну підготовку виробництва, праці на виробництво, поліпшення якості продукції; Координує, роботу технічних служб підприємства по іспиті нових технічних засобів, створенню й освоєнню нових видів продукції, комплексній механізації й автоматизації виробництва.

У посадові обов'язки головного бухгалтера входить: здійснення організації бухгалтерського обліку господарсько-фінансової діяльності підприємства і контроль за ощадливим використанням матеріальних, трудових і фінансових ресурсів, схоронністю соціалістичної власності; забезпечення раціональної організації розрахунків і звітності на підприємстві та ін.; організація обліку грошових засобів, що надходять, товарно-матеріальних цінностей і основних засобів, своєчасне відображення на рахунках бухгалтерського обліку операцій, зв'язаних з їх рухом, облік витрат виробництва і звертання, виконання кошторисів витрат, реалізації продукції, результатів господарсько-фінансової діяльності підприємства, контроль за законністю і т.п.; здійснення контролю за дотриманням порядку оформлення первинних і бухгалтерських документів, розрахунків і платіжних зобов'язань і т.п.; участь у проведенні економічного аналізу господарсько-фінансової діяльності й в оформленні матеріалів по нестачах і розкраданням коштів і товарно-матеріальних цінностей і т.п.; відання робіт із забезпечення строгого дотримання штатної, фінансової І касової дисципліни, надає методичну допомогу працівникам підрозділів підприємства; забезпечення своєчасного складання бухгалтерської звітності і керівництво працівниками бухгалтерії підприємства й ін.

Перейти на страницу: 1 2 3 4

Подібні статті по економіці

Українсько-німецьке спільне підприємство Електронтранс
Спільне українсько-німецьке підприємство «Електронтранс» створене у 2011 році ПАТ «Концерн-Електрон», компанією «Транс-Тек» (Німеччина) і ТзОВ «Автотехнопроект» (м. Львів) з метою вироб ...

Аналіз фінансового стану підприємства Укррічтранспроект
Відхід суспільства від системи планової економіки і вступ у ринкові відносини дуже сильно змінили умови функціонування підприємств. Підприємства, для того щоб вижити, повинні проявити і ...

Іноземний капітал в економіці України стан, проблеми і перспективи
Актуальність теми. Україна як молода незалежна, суверенна держава не має достатнього досвіду налагодження економічних зв'язків з іншими країнами світу. Світові економічні зв'язки нам пот ...

Copyright © 2024. www.ekonomikam.com. Всі права захищені.