Аналіз сучасної грошово-кредитної політики України
Також слід позитивно оцінити розробку проекту щодо створення Агентства з рефінансування іпотечних кредитів державними банками (АТ «Ощадбанк», ПАТ «Укрексімбанк», ПАТ АБ «Укргазбанк» та ПАТ «АКБ «Київ»). На Агентство з рефінансування іпотечних кредитів буде покладено функцію рефінансування державних та комерційних банків, які здійснюють житлове кредитування. Це міжбанківське агентство не матиме державних гарантій, але надійність його запозичень буде забезпечено через його спеціалізацію і низку дієвих інструментів управління ризиками.
Таким чином, стан фінансової системи на кінець 2011 р. має низку ознак, характерних для передкризового періоду. Усвідомлення цього факту та завчасна розробка плану антикризових дій за розгортання різних сценаріїв кризи, застосування НБУ упереджувальних заходів дозволять пом’якшити наслідки кризи, зменшити глибину кризових явищ, зберегти можливості для максимально швидкого відновлення процесів модернізації.
Подібні статті по економіці
Фінансова стійкість підприємства
З переходом економіки України до ринкових відносин підвищується самостійність підприємств, їх економічна та юридична відповідальність за результати діяльності. Різко зростає значення фінансової стійк ...
Економiчна ефeктивнiсть iнформацiних тeхнологiй в управлiннi пiдприємством при здiйснeннi ЗEД (на прикладі ПрАТ Рiвнe-Борошно)
З глобальним розвитком суспiльства, пiдприємств, i наукових
тeхнологiй управлiння ними зростає роль сучасних iнформацiйних тeхнологiй. Бeз
iнформацiйних тeхнологiй тeпeр важко уявити буд ...
Взаємовідносини продуктивних сил і виробничих відносин
Історичний
екскурс у минуле економічної думки показує, що люди завжди прагнули теоретично
усвідомити економічні умови свого існування, мотиви господарської діяльності, а
відтак, розгад ...