Меню сайту

Резерви підвищення доходів від операційної діяльності та управлінські рішення відповідно його досягнення

. Скорочення ланковості просування товару і відстані перевезення.

. Впровадження прогресивної технології транспортування товарів.

. Впровадження прогресивних форм продажу товарів і обслуговування покупців.

Це все дозволить підприємству оптимізувати і зменшити обсяг витрат,що дозволить генерувати ще більший прибуток.

Важливим критерієм , який дозволяє оцінити систему обслуговування є рівень обслуговування.

Якщо не буде забезпечено певний рівень сервісу , то це негативно вплине на попит населення, і тим самим знизить доходи торговельного підприємства «Боярські ряди» . Тобто цей напрямок має також важливе значення для торговельного підприємства «Боярські Ряди».

Отже, якщо забезпечити можливості використання всіх резервів збільшення операційних доходів з урахуванням факторів, які мають безпосередній вплив, то підприємство «Боярські Ряди» може вийти на вищий рівень прибутковості.

ВИСНОВКИ ТА ПРОПОЗИЦІЇ

Проведене в дипломній роботі дослідження теоретичних основ обґрунтування доходів від операційної діяльності, а також аналіз діючого в сучасних умовах механізму управління ними, дозволили зробити наступні висновки та внести пропозиції, направлені на розробку концепції регулювання та планування доходів торговельного підприємства ТОВ «Боярські Ряди».

. Стосовно Положенню (стандарту) бухгалтерського обліку 15 "Дохід" визначення доходу дається таким чином: дохід - збільшення економічних вигод у вигляді надходження активів або зменшення зобов’язань, що призводять до зростання власного капіталу ( за винятком збільшення капіталу за рахунок внесків власників), за умови, що оцінка доходу може бути достовірно визначена.

. Дохід від реалізації товарів і торгових послуг виступає у формі виторгу, чи товарообороту. Виторг складається з покупної вартості реалізованих товарів з урахуванням податку на додану вартість (ПДВ) і суми реалізованих торгових надбавок теж із ПДВ. Остання виступає виторгом від реалізації торгових послуг і разом з доходами від інших видів господарської діяльності утворює величину доходу від операційної діяльності. Покупна вартість реалізованих товарів для торгового підприємства доходом не є, а, навпаки, виступає витратою оборотних коштів, що наочно видно при попередній оплаті закупівлі товарів.

Торговельні надбавки являють собою своєрідні ціни торгових послуг по доведенню товару до кінцевого споживача й утворюють торговий чи комерційний дохід.

. Управління доходами спрямовано на створення економічних умов, які забезпечують відшкодування постійних витрат торговельного підприємства, покриття змінних операційних витрат, які залежать від обсягу реалізації продукції, повної та своєчасної сплати всіх видів податків та обов’язкових платежів та забезпечення отримання цільового чистого прибутку.

Розробка політики управління доходами торговельного підприємства передбачає попереднє дослідження процесу формування доходів, визначення основних тенденцій та закономірностей, які притаманні; виявлення та кількісну оцінку факторів, що обумовлюють обсяг та рівень доходів.

. Найважливішим механізмом, що забезпечує економічний розвиток торговельного підприємства є цінова політика - одна з складових системи управління доходами підприємства.

Розмір доходів торговельного підприємства, який отримується залежить від таких важливих факторів: обсяг, склад і асортиментна структура товарообороту; умови постачання товарів; економічна обґрунтованість торгової надбавки; кількість та якість додаткових послуг.

. Для управління доходів особливе значення має інформація внутрішнього характеру: бухгалтерська, статистична, економічна. Ця інформація є основою надання поточної оцінки діяльності по управлінню господарсько-фінансовою діяльністю підприємства, і дає змогу впливати на негативні процеси ще на стадії їх утворення, що обумовлює стабілізацію процесів на кожному етапі розвитку підприємства.

. Об’єктом дослідження даної дипломної роботи є підприємство ТОВ «Боярські Ряди», яке займається оптово-роздрібною реалізацією меблів.

Аналіз операційних доходів є дуже важливою складовою будь-якого підприємства, оскільки обсяг доходів формується та створює основу для самофінансування за умови, що їх розмір достатній для покриття витрат з реалізації товарів та інших видів діяльності, виконання зобов’язань перед бюджетом та утворення прибутку. Також розробка планів формування доходів є однією з необхідних передумов, що визначає можливості підприємства щодо рішення стратегічних цілей та завдань, забезпечення його конкурентних переваг.

Перейти на страницу: 1 2 3 4 5 6 7 8

Подібні статті по економіці

Загальна характеристика системи менеджменту підприємства
Формування ринкової економіки здійснюється шляхом запровадження нових суспільно-економічних відносин, які базуються на існуванні різних форм власності та способів господарювання. Адміні ...

Грошова оцінка земель в Україні
Земля являється одним з основних елементів виробництва, за допомогою якого країна створює матеріальні цінності. Поряд з тим земля є природним об’єктом, який вже існує і не створюється лю ...

Інститути та засоби управління зовнішньою торгівлею на національному рівні
Система державних органів управління зовнішньоекономічною діяльністю. Принципова структура інститутів, що управляють зовнішньоекономічною сферою, і в промислове розвинутих країнах, і в краї ...

Copyright © 2025. www.ekonomikam.com. Всі права захищені.