Меню сайту

Пожежна безпека об'єкту проектування

З метою попередження пожеж, їх поширення та боротьби з ними усі працівники підприємств, установ й організацій проходять навчання та інструктажі з питань пожежної безпеки. На підприємстві є план евакуації людей, таблиці, на яких зазначен телефон служби порятунку (101), також в наявності є 16 вогнегасників ОУ-2.

Забезпечення пожежної безпеки - це невід'ємна частина державної діяльності щодо охорони життя і здоров'я людей, національного багатства та навколишнього середовища.

Розрахункова частина

Визначити кількість припливного повітря, необхідного для провітрювання приміщення об'ємом V = 32,4м3, якщо в ньому працює n =3осіби. Можливість природного провітрювання присутня.

Рішення. Згідно з довідкових даних[17], якщо об'єм приміщення, що припадає на одну людину, менше 20 м3, то кількість припливного повітря, необхідного для провітрювання, повинно бути не менше G1 = 30 м3/год на кожного працюючого; при об'ємі приміщення більше 20 м3 на одного працюючого кількість припливного повітря для провітрювання має бути не менше Gi =20м3/ год на кожного працюючого.

Знаходимо об'єм приміщення, що припадає на одну людину;

=32.4/3=10.8м3/год.;

Оскільки V1> 20 м3/чол., то тоді норма подачі припливного повітря на 1 особу G1 - 20 м3/год.

Кількість припливного повітря з урахуванням чисельності працюючих (м3/год) розраховується за формулою:

G=G,•п=30•3=90 м3/год.

Висновки

За умов ринкового ведення господарської діяльності на кожному підприємстві, зокрема і на ПЧ-18 облік праці та заробітної плати по праву займає одне з центральних місць у всій системі ведення бухгалтерського обліку на підприємстві, організації, установі чи іншому незалежно від форми власності, роду виробничої діяльності, місцезнаходження або інше.

Поняття терміну «заробітна плата» - це економічна категорія, що відображає відносини між власником підприємства (або його представником) і найманим працівником з приводу розподілу новоствореної вартості (доходу). Значні зміни, викликані безпосередніми змінами в економічній і політичній сферах нашої держави мають великий вплив та можуть створити серйозні загрози для кожного члена суспільства, зокрема в забезпеченні стабільності життя його самого та його родини. Саме це посилило значення розмірів та рівня оплати праці, оскільки одним з стабільних джерел доходів є заробітна плата. Виходячи з цього облік заробітної плати, аналіз її динаміки, а також факторів, що мають вплив на її реальну зміну є важливим елементом в системі економічних показників кожного підприємства та вимагають підвищення продуктивності праці, як основної умови підвищення її стимулювання.

Одним із принципових вимог до систем оплати на підприємствах є те, щоб вони забезпечують рівну плату за рівну працю. Це, у свою чергу, вимагає, щоб показники, що використовуються для обліку результатів праці, давали можливість оцінити як кількість, так і якість праці найманих працівників і встановити відповідні цими показниками норми кількості і якості праці.

Правильний її облік, розподіл за сферами виробництва, а також своєчасний аналіз дають можливість виявити нові резерви в підвищенні оплати кожного працюючого, відповідно до вимог нормативних документів, що регламентують оплату праці і виконати вимоги основного документу, що забезпечує всіх громадян України, тобто Конституції України.

На підприємствах з умов сьогодення використовуються різні форми заробітної плати. Але виникає необхідність повсякчасно приділять значну увагу питанню оплати праці, знаходити нові джерела на збільшення фонду оплати праці. Вишукувати та створювати резерви для збільшення додаткової оплати у вигляді премій, різного роду заохочень, що в свою чергу підвищує заінтересованість працівників до кінцевого результату своєї роботи, а отже і підвищення та поліпшення фінансового стану ведення господарської діяльності на підприємстві в цілому.

Головною задачею підприємства в тому числі і дистанції є підвищення доходів і прибутків, вести контроль по доходам, витратам, не допускати невиробничих витрат,проводити якісне утримання колії.

Протягом 5 років (з 2006 по 2010 роки) дистанція колії ПЧ-18 збільшила свої доходи з 33125,3 тис. грн до 58453 тис. грн. Збiльшення чистого доходу пояснюється збiльшенням виручки вiд реалізації. Це може свідчити про те, що зміни вiдбулися внаслiдок збiльшення обсягу реалiзацiї послуг замовникам. Це є наслідком підвищення продуктивності праці. Тобто, мета дистанції досягнута.

Перейти на страницу: 1 2 3

Подібні статті по економіці

Форми та системи заробітної плати
Актуальність теми даної курсової роботи полягає в тому, що заробітна плата є одним з найважливіших джерел добробуту людини. Саме тому вона потребує становлення чіткої і найбільш ефективн ...

Ефективність технічного переоснащення підприємств легкої промисловості
План науково-технічного розвитку передбачає систему взаємопов’язаних заходів по підвищенню техніко-економічного рівню виробництва на підставі впровадження самої передової й високоефекти ...

Аналіз господарської діяльності підприємства з виробництва харчових продуктів ТОВ ККС
Товариство з обмеженою відповідальністю "ККС" Товариство розташоване за адресою: 25014, м. Кіровоград вул. Аерофлотська, 28А Місце виробництва: 25005, м. Кіровоград, вул.. ...

Copyright © 2024. www.ekonomikam.com. Всі права захищені.