Меню сайту

Характеристика ресторану готелю « Александровский »

Ресторан знаходиться на 2 поверсі готелю «Александровский». Інтерєр ресторану виконаний в стилі Царської епохи - високі колони, позолочена ліпнина, великі панорамні вікна прикрашені гардинами . Все це надає приміщенню неповторного святкового настрою, створює атмосферу багатства і розкоші. Приємна кольорова гама бежевого та фісташкового кольорів спонукає до приємного відпочинку. Меню ресторану (див.додаток) досить різноманітне, та включає в себе російську, українську та європейську кухні.

Місткість ресторану - 30 осіб.

Час роботи - з 7.00 до 22.00.

Обслуговування гостей готелю, учасників з'їздів, конференцій, нарад проводиться в ресторані готелі Ресторан готелю «Александровский» організовує сніданок, обід і вечерю для гостей готелю.Також ресторан надає послуги з обслуговування часників з’їздів ,конференцій та нарад - організація бенкетів, бізнес - ланчів та кава- брейків.

Характерна риса обслуговування учасників з'їздів, конференцій, нарад - швидка подача блюд, закусок, напоїв, оскільки зазвичай в короткі терміни і одночасно офіціанти обслуговують велику кількість відвідувачів. Саме тому, як правило, виключаються грошові розрахунки з офіціантом, що дозволяє заощадити час.

Організація харчування по типу «шведський стіл» полягає насамперед у прискоренні обслуговування більших груп іноземних туристів, учасників конференцій, конгресів і т. п. Час на одержання й приймання їжі в середньому під час сніданку 15-20 хв, обіду й вечері 25-30 хв. При обслуговуванні по типу «шведський стіл» відвідувачам не доводиться чекати, коли офіціанти принесуть їм замовлені блюда й випишуть рахунок. Вони самі за своїм смаком обирають блюда.

Бригада офіціантів сервірує обідні столи, забирає використаний посуд. На прохання відвідувачів офіціанти можуть обслужити їх за столом - з урахуванням віку, фізичних недоліків і інших причин.

«Шведський стіл» є великим столом в центрі залу, на якому розставлені блюда із закусками. По краях столу ставлять закусочні тарілки стопками по 5-6 шт. В залі біля стін розставляють чотирьох місні столи, сервірують їх дрібними тарілками, ставлять фужери, мінеральну воду, кладуть прилади.

Туристи або інші відвідувачі, узявши піднос із спеціального столу, що стоїть при вході в зал, підходять до великого столу і самостійно обирають закуску. Потім на невеликому окремому столі обирають перше блюдо. Поки відвідувачі їдять закуску і перше блюдо, офіціанти розставляють другі гарячі блюда, ставлять дрібні тарілки. Поряд з кожним блюдом кладуть прилади для розкладання.

У ресторані готелю «Александровский» діє «а ля карт» (a-la-carte) обслуговування. Гості з карти - меню блюд і напоїв обирають те, що їм найбільше подобається. Замовлення передається на кухню й відразу ж починається готування й сервіровка замовлених блюд і напоїв. При такому обслуговуванні гість має можливість одержати від офіціанта пораду, а офіціант зі своєї сторони бере активну участь у виборі блюд і напоїв.Часто офіціант може порадити спробувати якесь блюдо, про який гість ніколи не чув і не знає, що це таке. Ради ж про те, які вина сполучаються із блюдами, замовленими гостями, завжди ухвалюються із вдячністю, оскільки в таких речах мало хто розуміється.

Обслуговування по попередньому замовленню створює великі зручності для відвідувачів.

По телефону або зайшовши в ресторан, відвідувач може замовити на певний день і годину столик, уточнивши при замовленні меню, кількість гостей і заплативши в якості авансу певну суму грошей.

Іноземні громадяни можуть оплачувати послуги ресторану за допомогою кредитних карток.

Обслуговування іноземних громадян здійснюється за кредитними карточками фірм «Амерікен Експрес», «Євро кард», «Мастер Кард».

Реалізація продукції здійснюється в національній валюті за цінами, встановленими в установленому порядку у відповідності з типом підприємства.

У готелі «Александровский» номери обслуговують згідно зі замовленнями гостей, що надходять по телефону до чергового офіціанту. Черговий офіціант має свою особливу уніформу, яка для жінок одна, а для чоловіків інакша.

Черговий офіціант, отримуючи замовлення на обслуговування номеру, обов'язково фіксує наступну інформацію:

номер кімнати, куди потрібно подати замовлення;

кількість гостей;

детальне найменування та кількість замовлених страв, закусок, напоїв;

час подання замовлення.

Після отримання замовлення офіціант передає його шеф-кухареві.

Перейти на страницу: 1 2

Подібні статті по економіці

Економіка соціальної орієнтації та проблеми її формування в постсоціалістичних країнах
У світовій системі економіки чималу роль грають колишні соціалістичні країни. До цієї групи відносяться країни, у яких довгий час існував соціалістичний режим. Розглянемо основні тенд ...

Україна у вимірі індексу людського розвитку (1998-2009 рр)
Сьогодні в період трансформаційних змін соціальної та економічної системи України та багатьох країн світу однією з найважливіших проблем суспільства є не лише збереження, а й примноженн ...

Управління інноваційним проектом
інноваційний проект управління Актуальність теми роботи «Управління інноваційним проектом» виявляємо в тому, що переважна більшість інноваційних промислових проектів передбачає випуск нов ...

Copyright © 2024. www.ekonomikam.com. Всі права захищені.