Меню сайту

. Характеристика виробничої підсистеми.

норм проектування будинків і інженерних споруд, будівельних конструкцій, основ і фундаментів;

правил організації, управління, виконання і приймання робіт;

правил ціноутворення у будівництві і кошторисні норми;

норм витрат матеріальних і трудових ресурсів.

ТЕХНІКО-ЕКОНОМІЧНІ ПОКАЗНИКИ.

Ефективність - безперервний розвиток і вдосконалення (процеси цілеспрямованого нарощування ефективності виробничих процесів та використання матеріально-технічних і трудових ресурсів).

Собівартість - це грошові витрати на виконання будівельного процесу або одиниці будівельної продукції; собівартість виконання будівельного процесу складається з прямих і накладних витрат.

Трудомісткість - витрати праці на одиницю будівельної продукції (наприклад, на 1 м3 монолітного залізобетону) або на загальний обсяг виконаних робіт (витрати праці при влаштуванні котловану).

КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНИХ РОБІТ.

Якість визначається: загальним рівнем проектних рішень, відповідністю цих рішень сучасним вимогам науково-технічного прогресу та будівельним нормам і правилам; якістю будівельних матеріалів, виробів і конструкцій, які мають відповідати вимогам державних стандартів або технічних умов; якістю виконання будівельно-монтажних робіт.

ОХОРОНА ПРАЦІ І ПРОТИПОЖЕЖНИЙ ЗАХИСТ ОБ'ЄКТІВ.

Охорона праці - це комплекс взаємозв'язаних між собою технічних, санітарно-гігієнічних, законодавчих і організаційних заходів, спрямованих на забезпечення здорових і безпечних умов праці. Основним завданням охорони праці є захист працюючих від можливого впливу небезпечних і шкідливих виробничих чинників, профілактика травматизму і професійних захворювань, а також збереження працездатності і попередження перевтомлення робітників у процесі праці.

ПІДГОТОВЧІ РОБОТИ.

Позамайданчикові роботи: зовнішні під'їзні дороги, мереж і споруд із забезпечення енергією, водою, зв'язком і т.п.

Внутрішньомайданчикові роботи-процеси: створення геодезичної розбивної основи будівлі; огороджування будівельного майданчика; звільнення території від дерев, корчів, валунів; знесення будинків і споруд, які не можна використати під час виконання основних робіт; забезпечення стоків поверхневих та ґрунтових вод; осушення заболочених ділянок; улаштування тимчасових будівель, доріг, інженерних мереж; створення майданчиків для складування вантажів та ін.

РОБОЧІ МІСЦЯ І ТЕХНОЛОГІЧНІ ЗОНИ.

Використовуються такі просторові зони: робоче місце, фронт робіт, захватка, ділянка, ярус, технологічна, робоча, складування, транспортування, суміщення робіт.

СКЛАДУВАННЯ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ ТА КОНСТРУКЦІЙ.

Використовують приоб'єктний склад, який розташований на будівельному майданчику безпосередньо в зоні дії монтажних кранів.

ТРАНСПОРТНІ РОБОТИ.

ТОВ «Дім плюс Дім» користуються транспортними засобами, які характеризуються:

За відстанню дії - баштові крани, навантажувачі, конвеєри.

За характером дії - циклічні (автомобілі, навантажувачі, крани) та безперервні (стрічкові транспортери, шнеки, спеціальні насоси).

За видом шляху - безрейкові, рейкові, водні, повітряні, трубопровідні засоби.

За спеціалізацією - спеціалізовані засоби (цементовози, панелевози і т.п.).

ТРАНСПОРТУВАННЯ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ І КОНСТРУКЦІЙ.

За конструктивними ознаками автомобілі поділяються на дві групи: загального призначення (бортові автомобілі, самоскиди, тягачі) та спеціального - панелевози, колоновози, фермовози, цементовози, автобетонозмішувачі тощо.

КОМПЛЕКСНА МЕХАНІЗАЦІЯ ВАНТАЖНО-РОЗВАНТАЖУВАЛЬНИХ РОБІТ.

Механізація завантаження і розвантаження транспортних засобів здійснюється за допомогою самохідних кранів різних типів.

Перейти на страницу: 1 2 

Подібні статті по економіці

Аналіз власного капіталу в СВК Лиманський Очаківського району
Показником діяльності підприємства є його фінансовий стан який відображає всю інформацію про те чи інше підприємство що функціонує на території держави. Нині на території України є дуже ...

Інноваційні процеси як шлях динамічного розвитку підприємства
господарювання виробництво нововведення Перехід економіки України до ринкового типу вимагає докорінних змін структури та якості праці, основного та оборотного капіталу, системи фінансів і ...

Економiчна ефeктивнiсть iнформацiних тeхнологiй в управлiннi пiдприємством при здiйснeннi ЗEД (на прикладі ПрАТ Рiвнe-Борошно)
З глобальним розвитком суспiльства, пiдприємств, i наукових тeхнологiй управлiння ними зростає роль сучасних iнформацiйних тeхнологiй. Бeз iнформацiйних тeхнологiй тeпeр важко уявити буд ...

Copyright © 2024. www.ekonomikam.com. Всі права захищені.