Меню сайту

Податки

До сукупного місячного оподаткованого доходу включаються доходи, одержані громадянами у будь-якій формі і за будь-яких обставин, незалежно від джерела, крім переліку доходів, які не включаються до оподаткованого доходу згідно з рішеннями Верховної Ради або Уряду України.

Прибутковий податок із оподаткованого доходу, одержуваного громадянами за місцем основної роботи, утримується підприємствами, установами, організаціями.

Громадяни, що мають доходи не лише за місцем основної роботи, зобов’язані вести їх облік і відображати в декларації, яку повинні до 1 березня наступного за звітним роком подати до податкового органу за місцем проживання.

V. МІСЦЕВІ ПОДАТКИ ТА ЗБОРИ

ВАТ ”Бердичів пивзавод” беруть участь у формуванні фінансових ресурсів місцевих органів влади, сплачуючи місцеві податки і збори. Це має важливе значення для розвитку місцевої інфраструктури, яка забезпечує реалізацію соціальної та економічної політики.

Сплачуючи місцеві податки і збори, суб’єкти господарювання забезпечують наповнення в бюджетів місцевих, селищних і сільських Рад фінансовими ресурсами, що, у свою чергу, справляє позитивний вплив на діяльність підприємств.

Перелік і порядок обчислення та сплати місцевих податків і зборів в Україні було визначено Декретом Кабінетом Міністрів від 20.05.1993 року "Про місцеві податки і збори”. Було установлено 17 видів платежів у місцеві бюджети.

Особливості їх стягнення і впливу на фінансово - господарську діяльність ВАТ "Бердичівський пивоварний завод" полягають у такому.

1.

Місцеві податки і збори включаються до складу валових витрат, які виключаються зі скоригованого валового доходу, а отже, зменшують суму оподатковуваного прибутку.

2.

Місцеві податки і збори суб’єкти господарювання відносять на собівартість продукції (робіт, послуг),що впливає на формування їхнього прибутку.

VІ. ІНШІ ОБОВ`ЯЗКОВІ ПЛАТЕЖІ І НЕПОДАТКОВІ ДОХОДИ БЮДЖЕТУ.

Для підприємства ВАТ ”Бердичів пивзавод” встановленні інші обов’язкові платежі.

Збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства.

Мито.

Плата за землю.

Збір за спеціальне використання води.

Екологічний податок.

Перейти на страницу: 1 2 

Подібні статті по економіці

Грошово-кредитна політика та її роль в державному регулюванні економіки
Стабільність та розвиток національної економіки забезпечується використанням державою різноманітних інструментів макроекономічного регулювання. Одним з найдієвиших засобів макроекономіч ...

Економiчна ефeктивнiсть iнформацiних тeхнологiй в управлiннi пiдприємством при здiйснeннi ЗEД (на прикладі ПрАТ Рiвнe-Борошно)
З глобальним розвитком суспiльства, пiдприємств, i наукових тeхнологiй управлiння ними зростає роль сучасних iнформацiйних тeхнологiй. Бeз iнформацiйних тeхнологiй тeпeр важко уявити буд ...

Інноваційна діяльність підприємства
У цей складний для України період відродження ринкових відносин, коли вкрай важливими завданнями є збереження промислового комплексу, його структурна перебудова і забезпечення подальшог ...

Copyright © 2024. www.ekonomikam.com. Всі права захищені.