Меню сайту

Охорона праці

Згідно форми 7-ТНВ у табл. 35 надані дані показників травматизму по Межиріцькій сільській раді Лебединського району Сумської області за останні три роки, що включає фінансування заходів з охорони праці, яке складає 3% від суми реалізованої продукції.

Таблиця 35. Показники травматизму по Межиріцькій сільській раді

Показники

Одиниця виміру

Роки

2010

2011

2012

Середньооблікова чисельність працюючих на підприємстві(Р)

чол.

150

160

165

Кількість нещасних випадків(Т)

вип.

-

-

-

Фінансування заходів з охорони праці

грн.

15000

19000

20000

Основною задачею системи управління охороною праці у Межиріцькій сільській раді є організація вивчення питань з охорони праці працівниками підприємства. Це є найважливішим заходом попередження нещасних випадків і професійних захворювань на виробництві, а також слід відмітити, що в господарстві проводять вступний інструктаж, первинний, повторний, позаплановий та цільовий інструктаж. По всім видам інструктажу і по видам робіт розроблені відповідні програми та інструкції.

При проведенні грошової оцінки земель Межиріцької сільської ради виконуються як інженерно - вишукувальні так і камеральні роботи, які в основному виконуються на комп’ютері.

Робота користувача персонального комп'ютера - розумова, яка виконується сидячи в одній позі, коли є обмеження загальної м'язової активності. При цьому є висока напруженість зорових функцій, рухливість кистей рук та нервово-емоційне напруження при умові дії різноманітних фізичних факторів [1].

На користувача ПК діють такі небезпечні фактори виробничого середовища:

· шум;

· електромагнітні поля;

· статична електрика;

· незадовільні метеорологічні умови;

· незадовільна освітленість робочого місця;

· неправильна організація робочого місця.

· професійна діяльність з ПК може призвести до:

· порушення зорового аналізатора;

· порушень пов'язаних зі стресовими ситуаціями та нервово-емоційними навантаженнями при роботі;

· захворювання шкіри.

Вибір приміщення і раціональне розміщення обладнання та робочих місць.

Обгрунтування вибору монітору

У відповідності до директиви 90/270 Європейської Економічної Комісії "Мінімальні вимоги з охорони праці", яка регламентує безпечні умови роботи при виконанні наступних вимог до моніторів:

· символи на екрані повинні бути чіткими і добре розрізнятися;

· зображення не повинно блимати;

· яскравість та контраст повинні легко регулюватися;

· екрани повинні бути вільними від відблисків і відбиття;

· випромінювання повинні бути знижені до максимально малих розмірів .

Обрунтування вибору приміщень

Згідно до "Тимчасових санітарних норм і правил для працівників обчислювальних центрів" площа приміщення на одного працюючого з персональним комп'ютером" площа приміщення на одного працюючого з персональним комп'ютером складає 6 м2 , об'єм - 18 м3. Не допустимо розташовувати робочі місця у підвальних та цокольних поверхах. Робочі місця з ПК бажано розташовувати в окремих приміщеннях. Поверхня підлоги повинна бути зручною для вологого прибирання і мати антистатичне покриття. Вміст шкідливих хімічних елементів в приміщенні з ПК не повинен перевищувати концентрацій вказаних в переліку "гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин, що забруднюють атмосферне повітря населених місць" № 3086-84 від 27.08.84 р.

Схема приміщення.

Розміщення робочих місць користувачів ПК відповідає ГОСТ 12.3.032 - 78, ГОСТ 21889-76, ГОСТ 22269-76.

Перейти на страницу: 1 2 3 4 5 6

Подібні статті по економіці

Аналіз фінансового стану підприємства Укррічтранспроект
Відхід суспільства від системи планової економіки і вступ у ринкові відносини дуже сильно змінили умови функціонування підприємств. Підприємства, для того щоб вижити, повинні проявити і ...

Договірні взаємовідносини і партнерські зв'язки у підприємницькій діяльності
Договір є одним з основних видів зобов’язань по передачі товару, продукції чи наданні послуг в власність та розпорядження. Історія правового регулювання договору нараховує майже 4 тисяч ...

Економiчна ефeктивнiсть iнформацiних тeхнологiй в управлiннi пiдприємством при здiйснeннi ЗEД (на прикладі ПрАТ Рiвнe-Борошно)
З глобальним розвитком суспiльства, пiдприємств, i наукових тeхнологiй управлiння ними зростає роль сучасних iнформацiйних тeхнологiй. Бeз iнформацiйних тeхнологiй тeпeр важко уявити буд ...

Copyright © 2024. www.ekonomikam.com. Всі права захищені.