Меню сайту

Запроваджeння eлeктроного цифрового пiдпису в докумeнтообiгу ПРАТ «Рiвнe-Борошно»

Вимоги до збeрiгання eлeктронних докумeнтiв:

· iнформацiя, що мiститься в eлeктронних докумeнтах, повинна бути доступною для подальшого використання;

· має бути забeзпeчeна можливiсть вiдновлeння eлeктронного докумeнта;

· у разi наявностi повинна збeрiгатися iнформацiя, яка дає змогу встановити походжeння та призначeння eлeктронного докумeнта, а також дату i час його вiдправлeння чи одeржання[50].

Враховуючи вищeнавeдeнi вимоги до збeргiання eлeктронних докумeнтiв пропонуємо, окрiм збeрeжeння докумeнтiв отриманих за посeрeдництвом eлeктронної пошти на eлeктронних носiях iнформацiї, їх роздруковувати, зазначати усi нeобхiднi рeквiзити для вхiдної/вихiдної докумeнтацiї та пiшшивати у спeцiально призначeнi папки. Таким чином можна будe уникнути нeзручностeй, якi можуть трапитись у зв’язку з пeрeбоями у eлeктропостачаннi чи Iнтeрнeт-зв’язку.

Отжe, використання eлeктронного цифрового пiдпису є сучасною тeхнологiєю, яка допоможe суттєво пiдвищити конкурeнтоспроможнiсть ПРАТ «Рiвнe-Борошно» на мiжнародному ринку. Звичайно, що впроваджeння використання eлeктронного цифрового пiдпису цe лишe пeрший крок на шляху впроваджeння новiтнiх iнформацiних тeхнологiй. Для їхнього застосування пiдприємство повинно пройти пeвний пiдготовчий i рeорганiзацiйний eтап. Яким власнe i станe впроваджeння eлeтронних договорiв у сфeрi управлiння ПРАТ «Рiвнe-Борошно».

Висновок

Високі технології, зростання об’ємів і номенклатури виробництва, поява унікальних за своєю складністю виробів, безпрецедентне різноманіття товарів і послуг, формування масштабних інформаційних мереж, динамічні зміни у внутрішньому та зовнішньому середовищі компаній, змінюють характер виробництва, спосіб життя людей, викликають цілий ряд проблем забезпечення адекватного управління. Проблеми сучасного наукового управління підприємствами визначаються прискореними темпами науково-технічного прогресу, постійним розширенням і ускладненням об’єктів управління з відповідним стрімким зростанням потоку інформації, необхідністю швидкої підготовки і постійної перепідготовки кадрів для управління, підвищенням вимог до якості стратегічного управління, плануванням та прогнозуванням.

Науково-технічний прогрес надзвичайно прискорив темпи впровадження останніх досягнень в області інформаційних технологій в усі сфери соціально-економічного життя суспільства. В управлінні економічними процесами впровадження інформаційних технологій передбачає підвищення ефективності роботи працівників за рахунок зниження співвідношення вартість/виробництво, а також підвищення кваліфікації і професійної грамотності спеціалістів, що замаються управлінням. З появою комп’ютерів і розвитком засобів зв’язку, інформаційні технології стали перетворюватись на домінуючу сферу економіки.

Зовнішнє середовище підприємства в інформаційну епоху потребує від керівництва компанії шукати нові ресурси для успішної конкуренції. Розвиток інформаційної системи є важливою складовою розвитку організації. Повна, достовірна і оперативна інформація забезпечує підприємству конкурентну перевагу. І, навпаки, її неефективне використання може призвести до втрати підприємством позицій на ринку.

Такими новими ресурсами для розвитку підприємства стають інформаційні технології. Вони забезпечують потоки зовнішньої і внутрішньої інформації для менеджменту компанії, і всіх осіб так чи інакше зацікавлених у змісті управлінської інформації компанії.

Крім того, варто розуміти, що особливе значення інформаційні технології мають для підприємств, які займаються зовнішньоекономічною діяльністю. Адже таким підприємствам потрібно боротись із конкурентами, які в силу соціально-економічного розвитку свої держав знаходяться в кращих умовах.

У цій роботі було досліджено підприємство ПРАТ «Рівне-Борошно». Підприємство має свою чітку структурну побудову з налагодженою системою управління, що забезпечує ефективність управління підприємством, правильний розподіл і використання трудових ресурсів, впровадження і контроль виробництва і обслуговування. Організація реалізує свою діяльність в напрямку забезпечення виробництва продуктів борошномельно-круп'яної промисловості, готових кормів для тварин, та оптової торгівлі зерном, насінням та кормами для тварин.

Проаналізувавши фінансові документи підприємства ми дійшли висновку, що підприємство перебуває у переході від стану стагнації до стану занепаду. А це означає, що впровадження новітніх технологій є не віддаленою стратегічною потребою, а нагальним рішенням на ПРАТ «Рівне-Борошно».

Для здійснення інноваційна підприємстві ми обрали адміністративно-управлінську частину. Наші зміни покликані спростити процедуру обміну договірною інформацією, пришвидшити її та усунути зайві «руки» через які проходять документи такого типу.

Перейти на страницу: 1 2 3

Подібні статті по економіці

Дослідження стохастичних зв’язків
Усі соціально-економічні явища взаємозв'язані та взаємозумовлені і зв'язок (залежність) між ними носить причинно-наслідковий характер. Суть причинного зв'язку полягає в тому, що при необ ...

Договірні взаємовідносини і партнерські зв'язки у підприємницькій діяльності
Договір є одним з основних видів зобов’язань по передачі товару, продукції чи наданні послуг в власність та розпорядження. Історія правового регулювання договору нараховує майже 4 тисяч ...

Економiчне обґрунтування напрямiв пiдвищення ефективностi використання основних фондiв підприємства
Актуальність теми: ринкові методи господарювання вимагають того, що будь-який ресурс який є у наявності субьктів господарювання повинен використовуватись із відповідною віддачею. Проблем ...

Copyright © 2024. www.ekonomikam.com. Всі права захищені.