Меню сайту

Історія підприємства та продукція ПП «Молокозавод-Олком»

Приватне підприємство «Молокозавод-Олком» у 2013 року відзначить тринадцяти річчя присутності на ринку. За цей час завод досяг рівня переробки молока близько 100-120 тонн на день залежно від сезону. Розвиток туризму в Приазовських курортах - Кирилівці та інших - і, відповідно, приплив туристів, забезпечило стабільність попиту на продукцію заводу на протязі всього року (у містах споживання молочної продукції знижується влітку).

Промисловий Мелітополь оточують сільськогосподарські райони Запорізької та Херсонської областей. Агрофірми і населення цих районів є постачальниками молока на завод. Назви населених пунктів, які постачають молоко на завод, точно відображає ауру, дух цього вільного сонячного краю: Золота долина, Веселе, Козачі Лагері, Надеждине, Дружбівка, Вільне, Плодородне, Привільне.

Крім того, Молокозавод «Олком» має кооперацію з двома агрофірмами з розвиненим молочним стадом. Диверсифікація джерел молока допомагає уникнути сировинних ризиків, але вимагає посиленого контролю якості сировини, що поставляється. Тому установка холодильного обладнання в місцях збору молока, контроль його якісних показників - пріоритетне завдання для менеджменту заводу.

Сьогодні асортимент продукції, що випускається на заводі продукції складається з більш ніж шістдесяти найменувань - від традиційного молока і кефіру до сиркових десертів та йогуртів з кусочками фруктів.

Під маркою «Молочна ріка» випускається класичний асортимент продукції, до якого звик український споживач за десятки і сотні років. Це - молоко, сир, і солодкі сирки, кефір, масло, сметана, ряжанка, вершки, топлене молоко, сироватка. При цьому застосовуються і класичні технології давно перевірені часом. Широку лінійку йогуртів і сиркових мас теж можна назвати традиційною продукцією для українця - так щільно вони ввійшли в щоденний раціон за останнє десятиліття.

Однак тенденції на ринку свідчать про те, що в недалекому майбутньому споживачі будуть пред'являти високий попит на нові «високотехнологічні», а значить більш дорогі та вишукані молочні товари. Позначається зростання культури споживання молочних продуктів в Україні, конкуренція на молочному ринку, збільшення добробуту людей. У зв'язку з цим слід очікувати молочних новинок під маркою «Олком» / «Молочна ріка».

Наливні молочні продукти «Молочна ріка» (молоко, кефір, йогурти і.т.д.) фасуються в поліетиленові пакети і пластикові стаканчики - недорогу тару, що робить продукцію більш доступною за ціною. Масло і сир запаковуються у фольгу - саму якісну упаковку для «загортати» продуктів на сьогоднішній день - у фользі продукти зберігаються краще і довше.

Приватне підприємство "Молокозавод - ОЛКОМ" у своїй структурі має приймально-апаратний цех, дієтичний цех, маслоцех, сиро-казеїновий цех, вагову, склад готової продукції, матерiальнi склади, транспортний цех, охрану, фірмовий магазин.

Подібні статті по економіці

Витрати виробництва, їх критерії та класифікація
Актуальність даного дослідження полягає в тому, що підприємства в процесі своєї діяльності, здійснюваної на основі комерційного розрахунку та самофінансування, здійснюють матеріальні і ...

Аналіз і оцінка фінансово-економічного стану ДП Куп'янського лісового господарства
Фінансово-економічний аналіз являє собою оцінку фінансово - господарської діяльності підприємства в минулому, дійсному й передбачуваному майбутньому. Його ціль - визначити стан «фінанс ...

Взаємовідносини продуктивних сил і виробничих відносин
Історичний екскурс у минуле економічної думки показує, що люди завжди прагнули теоретично усвідомити економічні умови свого існування, мотиви господарської діяльності, а відтак, розгад ...

Copyright © 2021. www.ekonomikam.com. Всі права захищені.