Меню сайту

Історія підприємства та продукція ПП «Молокозавод-Олком»

Приватне підприємство «Молокозавод-Олком» у 2013 року відзначить тринадцяти річчя присутності на ринку. За цей час завод досяг рівня переробки молока близько 100-120 тонн на день залежно від сезону. Розвиток туризму в Приазовських курортах - Кирилівці та інших - і, відповідно, приплив туристів, забезпечило стабільність попиту на продукцію заводу на протязі всього року (у містах споживання молочної продукції знижується влітку).

Промисловий Мелітополь оточують сільськогосподарські райони Запорізької та Херсонської областей. Агрофірми і населення цих районів є постачальниками молока на завод. Назви населених пунктів, які постачають молоко на завод, точно відображає ауру, дух цього вільного сонячного краю: Золота долина, Веселе, Козачі Лагері, Надеждине, Дружбівка, Вільне, Плодородне, Привільне.

Крім того, Молокозавод «Олком» має кооперацію з двома агрофірмами з розвиненим молочним стадом. Диверсифікація джерел молока допомагає уникнути сировинних ризиків, але вимагає посиленого контролю якості сировини, що поставляється. Тому установка холодильного обладнання в місцях збору молока, контроль його якісних показників - пріоритетне завдання для менеджменту заводу.

Сьогодні асортимент продукції, що випускається на заводі продукції складається з більш ніж шістдесяти найменувань - від традиційного молока і кефіру до сиркових десертів та йогуртів з кусочками фруктів.

Під маркою «Молочна ріка» випускається класичний асортимент продукції, до якого звик український споживач за десятки і сотні років. Це - молоко, сир, і солодкі сирки, кефір, масло, сметана, ряжанка, вершки, топлене молоко, сироватка. При цьому застосовуються і класичні технології давно перевірені часом. Широку лінійку йогуртів і сиркових мас теж можна назвати традиційною продукцією для українця - так щільно вони ввійшли в щоденний раціон за останнє десятиліття.

Однак тенденції на ринку свідчать про те, що в недалекому майбутньому споживачі будуть пред'являти високий попит на нові «високотехнологічні», а значить більш дорогі та вишукані молочні товари. Позначається зростання культури споживання молочних продуктів в Україні, конкуренція на молочному ринку, збільшення добробуту людей. У зв'язку з цим слід очікувати молочних новинок під маркою «Олком» / «Молочна ріка».

Наливні молочні продукти «Молочна ріка» (молоко, кефір, йогурти і.т.д.) фасуються в поліетиленові пакети і пластикові стаканчики - недорогу тару, що робить продукцію більш доступною за ціною. Масло і сир запаковуються у фольгу - саму якісну упаковку для «загортати» продуктів на сьогоднішній день - у фользі продукти зберігаються краще і довше.

Приватне підприємство "Молокозавод - ОЛКОМ" у своїй структурі має приймально-апаратний цех, дієтичний цех, маслоцех, сиро-казеїновий цех, вагову, склад готової продукції, матерiальнi склади, транспортний цех, охрану, фірмовий магазин.

Подібні статті по економіці

Аналіз економічного потенціалу підприємства та напрями підвищення ефективності його використання
Проблема підвищення рівня конкурентоспроможності вітчизняного виробництва, наявність конкретних переваг, що виступають гарантом тривалого та ефективного функціонування підприємства в ри ...

Фондовая биржа, как элемент рыночной инфраструктуры
Ринок цінних паперів. Фіктивний капітал. Випущені акціонерними товариствами акції й облігації поступають в обіг, створюючи ринок цінних паперів. Про масштаби цього ринку свідчить то ...

Економічний аналіз діяльності ЗАТ Одесавинпром
Економічний аналіз на відміну від інших видів аналізу відноситься до абстрактно-логічних методів дослідження економічних явищ. Економічний аналіз означає виділення окремих показників ...

Copyright © 2023. www.ekonomikam.com. Всі права захищені.