Меню сайту

Основні споживачі

Багато економістів сприймають точку зору відомого спеціаліста по управлінню Пітера Ф. Друкера, відповідно до якої єдина ціль бізнесу - створювати споживача. Під цим розуміється слідуюче: саме виживання та виправдовування існування організації залежіть від її можливості знаходити споживача результатів її діяльності та задовольняти його запити.

Значіння споживача для бізнесу безперечне. Споживачи, вирішуючи, які товари та послуги для них бажані та по якій ціні, визначають для організації практично все, що відноситься до результатів її діяльності. Тим самим необхідність задоволення потреб покупців впливає на взаємодію організації з постачальниками матеріалів.

Споживачі - це клієнти, споживачі продукції, послуг. Щоб знати кон'юнктуру ринку й оперативно реагувати на її зміни, товаровиробники повинні ретельно вивчати своїх споживачів. Такий моніторинг слід здійснювати на різних клієнтурних ринках:

споживчому (товари і послуги для особистого споживання);

виробників (продукція виробничо-технічного призначення);

проміжних продавців (товари для перепродажу з метою одержання певного зиску);

державних і комерційних структур (оптові та дрібнооптові покупці);

світовому, що охоплює всі перелічені типи клієнтури ринків.

В умовах насиченості ринку важливо знайти і зберегти свого споживача.

Організація має споживачів, в основному це фізичні особи (кінцевий споживач).

Одним з видів діяльності ТОВ «Логос Ново» є котедж не будівництво.

Котеджне будівництво в Київській області поділяється на п’ять секторів: елітне, бізнес-класу, економ-класу, таун-хауси та будинки бюджет класу. Найпопулярнішими напрямами під забудову котеджних містечок є Обухівський та Житомирський напрямки. За оцінками експертів, у найближчі роки сюди також добавляться Одеський та Бориспільський напрямки.

На сьогодні існує тенденція переходу значної частини інвесторів, які раніше інвестували кошти в купівлю житла на первинному ринку Києва на ринок будівництва котеджних містечок, оскільки земельні ділянки в Київській області дорожчають швидше, ніж житло на первинному ринку столиці (потенціал зростання цін на найближчі два роки 60-120%).

Нинішні покупці почали звертати більше уваги на конструктивні елементи продаваних будинків, на нові сучасні технології будівництва. Люди, що починають будівництво заміського будинку, сьогодні знають порядок цін і, як правило, мають стабільно високі доходи. Вони будують будинок надовго й всерйоз, і тому основна тенденція при будівництві й обробці котеджів - це застосування дорогих, надійних і екологічно чистих матеріалів.

Перше місце за популярністю серед будівельних матеріалів займає цегла. Вона є одним з найпоширеніших матеріалів, традиційно використовуваних при зведенні будинків і споруд в Україні. 48,3% власників будують й купують будинки з цього матеріалу. Основні переваги, які відрізняють будинки й котеджі із цегли, - міцність і довговічність. На сьогодні, котедж із цегли - приклад найбільш надійного вкладення коштів у заміську нерухомість. Оскільки, вже самі стіни в цьому випадку є доказом солідності, привабливості й ліквідності будівлі.

Отож, відповідно до статистики продажів заміських будинків, на першому місці, як і раніше, тримаються котеджі із цегли.

Другу позицію завоював природний потяг заміських забудовників до дерева (а таких нараховується близько 21%). Оскільки у сучасній архітектурі зміни відбулися не тільки завдяки появі функціональних і композиційних рішень, але й на основі використання раніше відомих матеріалів у новій якості, зокрема деревини,то завдяки впровадженню нових технологій обробки, природне походження матеріалу нарешті успішно поєднується із практичною стороною питання.

Третю сходинку займають будинки із блоків (піно- і газобетону) та будинки споруджені по каркасній (канадській) технології, що становить 18,7% від загального числа приватних забудов. Однак ця технологія популярна аж ніяк не через якісні, практичні та екологічні переваги майбутніх жителів, а через меншу собівартість для забудовника в порівнянні з іншими матеріалами.

Перейти на страницу: 1 2

Подібні статті по економіці

Аналіз системи економічних відносин між господарюючими суб'єктами
Людині для існування необхідно виробляти життєві блага: продукти харчування, одяг, взуття, житло, транспортні засоби, меблі, засоби зв'язку, ліки та ін. Для виробництва благ потрібні ек ...

Грошова оцінка земель в Україні
Земля являється одним з основних елементів виробництва, за допомогою якого країна створює матеріальні цінності. Поряд з тим земля є природним об’єктом, який вже існує і не створюється лю ...

Аналіз діяльності ВАТ Люботинський хлібозавод
хлібозавод пшеничний номенклатура Навчально-виробнича практика на харчових підприємствах є основоположною в підготовці висококваліфікованих фахівців, адже це одна з найважливіших програм ...

Copyright © 2024. www.ekonomikam.com. Всі права захищені.