Меню сайту

Загальна характеристика ПАТ „АК „Київводоканал”

Прибуток отриманий від продажу основних засобів направляється до бюджету міста або, за рішенням сесії міської ради спрямовується на покращення матеріальної бази підприємства.

Управління ПАТ „АК „Київводоканал” здійснює директор через провідних спеціалістів апарату управління, визначених штатним розписом.

В обов'язки директора ПАТ „АК „Київводоканал” входить:

здійснення практичних заходів по виконанню покладених на підприємство задач та функцій;

керівництво фінансовою та господарською діяльністю підприємства;

укладання договорів і угод в межах сум, необхідних для виконання завдань підприємства;

видача доручень працівникам підприємства;

здійснення всіх кредитних операцій: виконання і оформлення фінансових операцій, користування кредитами, відкриття та закриття розрахункового та інших рахунків, розпорядження ними, підписання чеків, платіжних доручень, а також інших зобов'язань.

Всі документи грошового, матеріального, майнового, розрахункового і кредитного характеру, які являються основою для виплати і приймання грошових товарно-матеріальних цінностей, а також документи, які являються основою ведення бухгалтерського обліку, вступають в дію після їх підпису директором та головним бухгалтером, або особою уповноваженою директором.

Робітники і спеціалісти підприємства призначаються і звільняються з посади наказом директором ПАТ „АК „Київводоканал”.

Трудовий колектив підприємства складають всі громадяни, які своєю працею беруть участь в його діяльності на основі трудового договору (контракту, угоди), а також інших форм, що регулюють трудові відносини працівника з підприємством.

Повноваження трудового колективу підприємства реалізуються загальними зборами та їх виборним органом, члени якого обираються на загальних зборах трудового колективу.

Трудовий колектив підприємства має право:

розглядати і затверджувати проект колективного договору;

розглядати і вирішувати згідно зі Статутом підприємства питання самоврядування трудового колективу;

визначати і затверджувати перелік надання працівникам підприємства соціальних пільг;

брати участь у матеріальному і моральному стимулюванні продуктивної праці, заохочувати винахідницьку та раціоналізаторську діяльність, порушувати клопотання про представлення працівників до державних нагород.

Основним узагальнюючим показником фінансових результатів господарської діяльності є прибуток. Порядок використання прибутку визначає директор підприємства згідно Статуту підприємства та чинного законодавства.

Прибуток ПАТ „АК „Київводоканал” після виплат всіх обов'язкових платежів в бюджет та кредитів банку знаходиться в повному розпорядженні трудового колективу підприємства.

Підприємство самостійно визначає фонд оплати праці у відповідності до діючого законодавства на основі тарифних ставок та посадових окладів, які діють в ПАТ „АК „Київводоканал”.

ПАТ „АК „Київводоканал” самостійно планує свою діяльність і визначає перспективи виробничого та соціального розвитку.

ПАТ „АК „Київводоканал” має право укладати угоди (договори), набувати майнові права, нести обов'язки, бути позивачем та відповідачем в суді, господарському, третейському судах.

ПАТ „АК „Київводоканал” згідно чинного законодавства несе відповідальність по своїх зобов'язаннях.

Всі розрахунки підприємства (включаючи платежі до бюджету виплату заробітної плати) проводяться в календарній послідовності надходження розрахункових документів.

Підприємством самостійно нараховується фонди економічного стимулювання.

Перейти на страницу: 1 2 3

Подібні статті по економіці

Американський неолібералізм. Монетаризм
Монополізація економіки, виникнення державно-монополістичної форми власності, усесвітня економічна криза 20 - 30-х рр. Поставили під сумнів основні постулати ортодоксального неокласицизму. ...

Багатомірна класифікація нового об’єкта методами дискримінаційного аналізу
Поділ сукупностей на групи, однорідні в тому чи іншому розумінні, пов'язаний з такими діями, як систематизація, типологія, класифікація, групування. Традиційно зазначений поділ виконують ...

Аналіз використання робочої сили та робочого часу на сільськогосподарському виробництві та розробка заходів щодо підвищення ефективності
Трудові ресурси - сукупність здатних до праці людей, становлять основний елемент продуктивних сил суспільства, характеризуються потенційною масою живої праці, що в даний період є в наяв ...

Copyright © 2024. www.ekonomikam.com. Всі права захищені.