Меню сайту

Огляд літературних джерел, щодо формування прибутку на підприємствах меблевої продукції

В останній період з'явилось багато літературних джерел економічного характеру, які розкривають сутність прибутку, значимість прибутку, проблеми пошуку резервів його підвищення для підприємств в ринкових умовах.

Аналіз показників прибутковості підприємства займає чільне місце серед питань що досліджуються сучасними науковцями. Потрібно зазначити що ситуація в нашій країні сприяє цьому адже політика держави спрямована на вступ у Європейський Союз, відповідно якої усі ланки економіки мають чітко працювати, відповідно встановленим планам та прогнозам.

Підприємства мають надавати інформацію а автоматизовані системи аналізу швидко проводити розрахунки і встановлювати закономірності між обсягами випуску, собівартістю та іншими основними показниками. Цими та іншими питаннями займаються вітчизняні та інші науковці перелік їхніх праць та характеристики розглянемо в цьому підрозділі.

Деякі аспекти меблевого ринку України висвітлено в працях Г. С. Шевченко «Аналіз стану меблевого ринку як метод прийняття маркетингових рішень» та «Фактори макро- і мікросередовища та їх вплив на підвищення ефективності вітчизняних меблевих підприємств». Проведено аналіз конкуренції на меблевому ринку як метод прийняття маркетингових рішень, факторів макро- й мікросередовища та їх вплив на ефективність роботи меблевих підприємств.

У Статтях Усик С. П. «Розвиток сектору меблів: проблеми та перспективи» та «Особливості розвитку меблевої промисловості України» розглянуто провідні способи продажу меблів вітчизняними підприємствами-виробниками. Виокремлено переваги та недоліки окремих каналів розподілу продукції, окреслено перспективи подальшого розвитку технологій продажу з урахуванням сучасних тенденцій українського ринку меблів.

Журнали «Меблі & Інтер'єр» за 2012 рік знайомлять читача з новими пропозиціями і тенденціями в меблевої галузі. У кожному випуску журналу є головна тема номера, яка сфокусує увагу на цікавих ідеях оформлення інтер'єру. Видання, яке формує смак і інтерес споживачів на ринку меблів та інтер'єру. Актуальна інформація про основні меблеві тренди і тенденції інтер'єрної моди, про якість меблевої продукції, представленої на ринку, поради та ідеї по облаштуванню простору.

Автор Коваленко В.І. у своїй роботі «Ринок меблів в Україні» висвітлює особливості ринку меблів в Україні, найважливіші критерії оцінки купівлі меблів, найбільш поширені джерела інформації продажу меблів, дилерські системи збуту меблевої продукції, ціновий рівень на меблевому ринку .

У роботі Андрійченко С.В. «Ринок комфорту» викладено суть комфорту меблевої продукції та стильного інтер’єру. Мати стильний інтер’єр - не означає витратити чималу суму грошей. Відомо, що інтер’єр відображає гармонію людської душі.

У роботі Жеккер О. „Цільові орієнтири підприємства на різних етапах його розвитку ” наводиться комплексний підхід до оцінки фінансово-господарської діяльності підприємств. В основу логіки викладення матеріалу покладено нетрадиційний для вітчизняної аналітичної науки підхід, згідно з яким всі без винятку сторони діяльності підприємств розглядаються через призму фінансів, кінцевих фінансових результатів - прибутковості та рентабельності. Значна увага приділяється розгляду специфіки організації аналітичної роботи в умовах інфляційної економіки. Такий підхід дає широкі можливості для розвитку в читачів плідного аналітичного мислення, адекватного умовам ринкової економіки.

Підручник „Економіка підприємства” за редакцією професора Н.А. Сафронова відрізняється від попередніх посібників тим, що в ньому розглядаються всі сторони діяльності підприємства з моменту його створення: вибір організаційно-правової форми, формування матеріальних і фінансових ресурсів, організації виробництва і збуту продукції, розробка стратегії, тактики, цінової політики, інноваційна і інвестиційна діяльність, поліпшення якості продукції, фінанси підприємства, загальноекономічна і природоохоронна діяльність, планування роботи підприємства і організація економічного аналізу.

В посібнику за редакцією професора Любушина Н.П. „Аналіз фінансово-економічної діяльності підприємства” викладені теоретичні і практичні основи методології оцінки, діагностики і прогнозування фінансово-економічної діяльності підприємства на основі законів функціонування і розвитку систем. Особлива увага приділяється обліку динаміки циклічного розвитку підприємства.

Перейти на страницу: 1 2 3 4

Подібні статті по економіці

Взаємовідносини продуктивних сил і виробничих відносин
Історичний екскурс у минуле економічної думки показує, що люди завжди прагнули теоретично усвідомити економічні умови свого існування, мотиви господарської діяльності, а відтак, розгад ...

Аналіз і оцінка фінансово-економічного стану ДП Куп'янського лісового господарства
Фінансово-економічний аналіз являє собою оцінку фінансово - господарської діяльності підприємства в минулому, дійсному й передбачуваному майбутньому. Його ціль - визначити стан «фінанс ...

Державна інвестиційно-інноваційна політика
інноваційний політика україна економіка В теперішній час, на етапі економічного зростання України, регулювання інвестиційного і інноваційного процесів з боку держави набувають особливого ...

Copyright © 2024. www.ekonomikam.com. Всі права захищені.