Меню сайту

Аналіз та планування виробничих показників діяльності підприємства

Згідно зі стратегією України щодо інтеграції до ЄС, у Міжнародному аеропорту «Харків» протягом останніх років вживалися заходи до підвищення якості послуг та збільшення виробничих потужностей. В МА «Харків» діє інтегрована система менеджменту, сертифікована за стандартами ІSO 9001:2000 та ІSO 14001:2004. Сучасне обладнання з обслуговування пасажирів та багажу повністю відповідає вимогам Міжнародної організації цивільної авіації (ІСАО) щодо забезпечення авіаційної безпеки.

Пропускна здатність понад 1600 пас./годину, а запланований пассажиропоток - 800 тис. осіб на рік, хоча варто відзначити, що працюючи цілий рік на піку завантаженості аеропорт зможе приймати 2 млн. людей на рік.

Площа аеропорту більше 20 тис.кв.м. Складається з трьох терміналів. Основний (новий) термінал розділений на дві частини (для внутрішніх і міжнародних рейсів) і VIP-термінал (реконструйований старий). Є також реверсний термінал, який буде працювати під час Євро 2012. Його пізніше перепрофілюють у ангар для приватних літаків. Єдина злітно-посадкова смуга сягає майже 2,5 км, що дозволяє аеропорту приймати і відправляти всі средньомагістральні повітряні судна.

Новий термінал аеропорту, на момент готовності 65%. Оснащений багатьма ресторанами та магазинами, включаючи Duty Free, і іншими додатковими сервісами. У аеровокзалі знаходиться велика стоянка.

У харківському аеропорту функціонує єдина на території України сучасна система обробки багажу (BHS), продуктивність якої - 960 одиниць багажу/ годину для міжнародних рейсів і 600 одиниць багажу/годину для внутрішніх рейсів. Відмінна особливість BHS - мобільність, яка передбачає здатність до розширення, створення додаткових пунктів реєстрації, терміналів прибуття. За поставку і повну інтеграцію інформаційно-технологічних рішень в основному (новому) терміналі відповідає провідний оператор інформаційних і телекомунікаційних рішень для авіаіндустрії SITA. Основний термінал обладнаний необхідною кількістю каналів пропуску прикордонної та митної служб, контролю авіабезпеки, пристосуваннями для зручного пересування по терміналу осіб з обмеженими можливостями.

Авіаційним комунальним підприємством "Міжнародний аеропорт Харків" у 2010р. відправлено 27,4 тис. пасажирів, у т.ч. в міжнародному сполученні - 20,0 тис. Порівняно з відповідним періодом минулого року відправлення збільшились в 1,7 р., у міжнародному сполученні - в 1,8 р.

З аеропорту виконують регулярні перевезення такі авіакомпанії: «UTair», «Австрійські авіалінії», «Armavia», «Роза вітрів», «Дніпроавіа», «Грузинські авіалінії», «Хорс», «TAM Air», «Аеросвіт», «МАУ».

Аеропорт надає послуги авіаційного та неавіаційного характеру.

Основними є авіаційні послуги, а саме:

обслуговування пасажирів, обробка багажу, пошти, вантажів;

наземне обслуговування повітряних суден.

Неавіаційна діяльність:

оренда;

комунальні послуги;

послуги готелю;

телекомунікаційні послуги;

Перспективність подальшого розвитку аеропорту передбачає зріст транзитних напрямків перевезень, забезпечення європейського рівня обслуговування, впровадження нових видів послуг неавіаційної діяльності.

Перейти на страницу: 1 2

Подібні статті по економіці

Фінансування інноваційних проектів через мережу інноваційних фондів
Економічна криза в Україні призвела до того, що вітчизняна наука переживає надзвичайно складні часи (бюджет Академії наук скоротився на 85% минулого рівня). Проте навіть в такий скла ...

Шляхи підвищення рентабельності підприємства
Прибуток є однією з основних категорій товарного виробництва. Це передусім категорія, що характеризує відносини, які складаються в процесі суспільного виробництва. Суть фінансової дія ...

Українсько-німецьке спільне підприємство Електронтранс
Спільне українсько-німецьке підприємство «Електронтранс» створене у 2011 році ПАТ «Концерн-Електрон», компанією «Транс-Тек» (Німеччина) і ТзОВ «Автотехнопроект» (м. Львів) з метою вироб ...

Copyright © 2020. www.ekonomikam.com. Всі права захищені.