Меню сайту

Організаційно-економічна характеристика ТОВ «Гіпрон»

Спочатку планувалося як торгівельне підприємство, компанія ТОВ «Гіпрон» в кінці 1996 року першою в Україні почала виробництво металочерепиці. На сьогоднішній день сотні тисяч квадратних метрів металочерепиці під маркою «Моноліт», випущених компанією, прикрашають котеджі, банки, офіси, підприємства і організації по всій Україні.

У 1999 році конструкторський відділ запропонував до освоєння абсолютно нові вироби - світильники для зовнішнього освітлення (вуличного, паркового, архітектурного) елітного класу. Сьогодні, будучи безумовним лідером в цьому сегменті ринку світлотехніки, компанія випускає більше 60 моделей світильників для вулиць, парків, площ, присадибних доріжок.

Світильники компанії «Гіпрон» - синтез древніх традицій і сучасної науки, гармонія світла і оригінального дизайну. Використовуючи древні традиції українських майстрів, найсучасніші технології обробки металів і новітні досягнення світлотехніки, підприємство створює не просто прилади для функціонального освітлення, а справжні елементи архітектури, здатні підкреслити неповторність і респектабельність садиби, парку, вулиці, пам'ятника історії [27].

На сьогоднішній день компанія є лідером в Україні по виробництву світильників для вуличного і паркового освітлення і важко знайти хоч одне місто в нашій країні, де немає світильників виробництва ТОВ «Гіпрон».

У 2001 році компанія почала випуск мобільних модульних будівель підвищеної комфортності, призначених для мешкання людей під час будівельних, польових або дорожніх робіт, охорони об'єктів, несення вахти, відпочинку. Комфортабельність цих будівель дозволяє використовувати їх як дачні будиночки, а також для відпочинку на морі.

На сьогодні розроблені і упроваджені у виробництво мобільні модульні будівлі для устаткування котельних на 240 і 480 КВт. Поєднання новітніх технологій, сучасних матеріалів і високої якості виконання робіт дає можливість в повному об'ємі задовольнити всі зростаючі потреби швидко зростаючого українського ринку.

У 2003 році вперше в Україні даним підприємством розроблені і упроваджені в серійне виробництво фланці сталеві штамповані, призначені для з'єднання елементів трубопроводів, судин, арматури і іншого устаткування, що працює під тиском. Номенклатура фланцевих з'єднань, що випускається, застосовна в теплоенергетиці, водопостачанні, газовій, хімічній, нафтопереробній промисловості.

У 2004 році підприємство запустило у виробництво металоконструкції навісних і підлогових електрошаф, щитів поверхових, щитів розподільних, всього понад 1000 моделей. Наявність автоматизованих ліній термоплазменного розкрою листового металу і лінії нанесення порошкового покриття дозволяє в найкоротші терміни виконати будь-які заявки на виготовлення електротехнічних шаф.

Сьогодні на ринку виробництва корпусів і шаф для електротехніки і телекомунікацій ТОВ «Гіпрон» є безумовним лідером.

У 2008 році запущені в серійне виробництво металеві вхідні двері, відомі сьогодні під торгівельною маркою «Двері України». У 2009 році в серійне виробництво запущені норії зернові, призначені для вертикального переміщення сировини (зерна, крупи, муки і інших сипких матеріалів) на висоту до 30 метрів [27].

У 2010 році розроблені і запущені в серійне виробництво консольні світлодіодні світильники. Використання даних світильників для вуличного освітлення дозволяє до 6 разів зменшити витрати на електроенергію. Термін служби світлодіодних світильників 13 років. Повна окупність від 1,5 до 2-х років залежно від використовуваного тарифу на електроенергію. У 2011 році освоєні і запущені у виробництво навісні дворядні картоплесаджалки і картоплекопалки, розкидання мінеральних добрив.

Основною метою діяльності ТОВ «Гіпрон» є реалізація економічних, соціальних, професійних і творчих інтересів та працівників товариства, отримання прибутку від діяльності по задоволенню суспільних потреб, напрямки і форми котрого визначаються чинним законодавством та статутом.

Усі працівники управлінського персоналу мають певні знання, освіту та досвід, вищу або середню-технічну освіту. Головне завдання керівництва підприємства заключається в пошуку партнерів для співпраці.

Управління підприємством веде голова правління, йому безпосередньо підпорядковуються:

Ø інженер по техніці безпеки;

Ø начальник відділу технічного контролю;

Ø заступник голови правління по виробництву;

Ø заступник голови правління по зовнішньоекономічних зв’язках (відділ збуту і постачання);

Ø заступник голови правління по економіці та загальних питаннях;

Ø відділ кадрів.

Всі підрозділи пов’язані між собою. Кожному заступникові підпорядковуються відділи, які ділять між собою основні види діяльності.

Перейти на страницу: 1 2

Подібні статті по економіці

Аналіз використання робочої сили та робочого часу на сільськогосподарському виробництві та розробка заходів щодо підвищення ефективності
Трудові ресурси - сукупність здатних до праці людей, становлять основний елемент продуктивних сил суспільства, характеризуються потенційною масою живої праці, що в даний період є в наяв ...

Дефекти ринку та механізми їх усунення
З давніх часів існування людства ринок визначався як місце торгівлі товарами. Він і зараз існує у вигляді колгоспних ринків, де реалізуються, головним чином, продукти харчування. Є й реч ...

Україна у вимірі індексу людського розвитку (1998-2009 рр)
Сьогодні в період трансформаційних змін соціальної та економічної системи України та багатьох країн світу однією з найважливіших проблем суспільства є не лише збереження, а й примноженн ...

Copyright © 2024. www.ekonomikam.com. Всі права захищені.