Меню сайту

Поглиблений фінансовий аналіз ПАТ "Полтавський турбомеханічний завод"

Здійснивши оцінку фінансової стійкості ПАТ "Полтавський турбомеханічний завод" можна зробити висновок, що фінансова стійкість підприємства на кінець періоду покращилась, про що свідчать збільшення основних показників (Коефіцієнт автономії, Коефіцієнт фінансової стійкості, Коефіцієнт стійкості фінансування). Коефіцієнт автономності показує, яка частина підприємства фінансується за рахунок власного капіталу. Цей коефіцієнт не перевищує нормативне значення як на початок, так і на кінець періоду, але протягом періоду відбулося його збільшення на 0,04 пунктів структури.

Коефіцієнт фінансової незалежності обернений до коефіцієнта автономії. Показник перевищує нормативне значення, але порівняно з попереднім роком зменшився на 0,19 пунктів структури.

Коефіцієнт співвідношення залученого і власного капіталу зменшується порівняно з попереднім роком, це свідчить про зменшення залежності підприємства від зовнішніх інвесторів і кредиторів.

Висновок

Прибуток - це абсолютний показник ефективності діяльності підприємства, позитивна форма фінансових результатів у вигляді перевищення суми доходів над сумою витрат, які були понесені для отримання цих доходів, що в майбутньому формує фінансові ресурси підприємства та держави.

Прибуток є рушійною силою ринкового механізму господарювання, основним джерелом економічного і соціального розвитку підприємства і держави в цілому.

Важливість ролі прибутку зумовлена такими його функціями як: оціночна, стимулююча, фондоутворююча та соціальна.

Інформаційною базою аналізу фінансових результатів є первинні документи, облікові регістри, дані рахунків бухгалтерського обліку, звітність.

В даній курсовій роботі висвітлено основні завдання, які були поставлені.

Щодо ПАТ "Полтавський турбомеханічний завод", то можна зробити висновок, що в цілому підприємство спрацювало не погано, але є і негативні моменти.

Перейти на страницу: 3 4 5 6 7 8 

Подібні статті по економіці

Вплив міжнародної торгівлі на розвиток національної економіки
Міжнародна торгівля є формою зв'язку між товаровиробниками різних країн, що виникає на основі міжнародного поділу праці, і виражає їхню взаємну економічну залежність. У літературі часто ...

Інфляційні процеси в економіці України
Інфляція є одним із найтяжчих проявів макроекономічної нестабільності. У світі немає країни, яка б у другій половині XX ст. тією чи іншою мірою не зазнала б втрат від інфляції. Особливо ...

Управління конкурентоспроможностю підприємства ресторанного господарства в умовах глобалізації
Актуальність теми. З розвитком ринкових відносин відбувається становлення і формування конкурентного середовища в національній економіці. Підвищення жорсткості методів та форм проявленн ...

Copyright © 2024. www.ekonomikam.com. Всі права захищені.