Меню сайту

Екскурсії на інші підприємства ТОВ «Полюс ЛТД»

Історія компанії «Полюс» почалася у 1997 році, коли вперше на прилавках міста з’явилася продукція із симпатичною етикеткою-моржиком на впакуванні.

В 2000 році вперше в Україні на підприємстві була випущена формова вафля, і у продажі з’явилися смачні із фруктовою начинкою «Супершоко». Навіть виникла традиція - щороку нова продукція, обов’язково «Супер» - «Супердрайв», «Суперкайф», «Супербум» та ін. В 2005 році на «Полюсі» розпочали випуск цукерок «Чебурашка», «Тузик», «Червона Шапочка», «Ананас» та «Принцеса». Навесні 2006 року система якості стає сертифікованою відповідно до вимог міжнародної системи якості ISO 9001-2000.

Підприємство ТОВ «Полюс» є постійним учасником виставок, які проводяться в Харкові й на Україні. В 2005 році компанія «Полюс» була відзначена золотим символом «Виробник кращих Вітчизняних товарів 2005 року», і це не є випадковістю, адже вся продукція компанії відрізняється неповторністю смаку, корисністю та натуральністю.

Такі результати стали можливі завдяки чітко визначеним основним стратегічним напрямкам діяльності та розвитку підприємства, а саме: опанування нових ринків збуту, збільшення обсягів виробництва, якнайповніше задоволення вимог та потреб споживачів щодо якості продукції, її доступності для різних категорій населення, відповідності вимогам безпеки для життя та здоров’я людей, розширення асортименту.

Кондитерська фабрика «Полюс» знаходиться у м. Харкові, вул. Пащенківська, 11; фабрика морозива «Полюс» - за адресою: м. Харків, пров. Ніжинський, 9.

Сфери діяльності підприємства:

· виробництво, оптова та роздрібна торгівля кондитерськими виробами та морозивом;

· перевезення морозива та інших продуктів спеціалізованим автотранспортом з охолодженням;

До основних цехів відносяться:

* виробничий цех:

* приймальне відділення;

* заготівельне відділення;

* апаратне відділення;

* вафлевий цех;

* картонажна ділянка;

* склади для зберігання сировини та допоміжних матеріалів;

* лабораторія;

Основні групи кондитерських виробів:

* торти з шоколадно-вафельною, глазурованою шоколадною глазур’ю;

* вафлі;

* вафлі, глазуровані шоколадною глазур’ю;

* печиво;

* цукерки.

Вафлі виготовляють за технологічними інструкціями і рецептурами з дотриманням норм та правил, встановлених Міністерством охорони здоров’я, і відповідно до нормативно-технічної документації.

Для виробництва вафель використовують різноманітні та не завжди взаємозамінні компоненти: пшеничне борошно, воду, молоко й молочні продукти, рослинні жири, маргарин, крохмаль, яйця і яєчні продукти, сахарозу, какао-порошок, фосфатидний концентрат, розпушувачі й харчові добавки (поварену сіль, ванілін) згідно з рецептурою. Рецептура є основним документом при визначенні вартості виробу, що визначають за допомогою калькуляції. На виробництві користуються робочими рецептурами, які становлять, виходячи із затверджених рецептур, але з урахуванням місткості місильних або збивальних машин.

Тісто для вафель виготовляють відповідно до рецептур, яка встановлює номенклатуру й співвідношення сировинних компонентів, що дозволяють отримати продукт з певними властивостями, якістю й смаковим достоїнством.

Загальна технологія виготовлення тіста проходить поетапно: у тістомісильну машину завантажують емульсію фосфатидного концентрату, потім подають у неї воду температурою 12-14°С (приблизно 1/10 загальної кількості); вносять яєчні продукти, рослинне масло, сіль, розпушувач, крохмаль, цукор-пісок (цукровий сироп) і певну кількість води; сировину перемішують не більше 30 с. Після цього в отриману суміш починають поступово вводити борошно (не більше 30% від необхідної маси) і проводять заміс протягом 5 хв. Потім вносять наступну порцію борошна.

Цукор, рослинне масло, яєчний жовток знижують вологість тіста. Цукор обмежує набрякання білків борошна. Молочні продукти, жири та крохмаль поліпшують пластичність тіста й смакові якості вафель. Готова продукція здобуває крихкість та легкість. Використання яєчних жовтків дозволяє зменшити кількість відтоків. Яєчні продукти надають вафлям приємний смак і колір. Яєчні жовтки, фосфатидний концентрат сприяють гарному відділенню вафельної продукції від вафельних форм. Заміс тіста рекомендується проводити на емульсії, що готовлять із води й пекарського фосфатидного концентрату.

Для виготовлення вафельних стаканчиків для морозива використовують автоматичне й напівавтоматичне встаткування. Так, широко застосовують автомати А 2-ОВА, ОВП-1М и напівавтомати ОВП. В середньому один робочий цикл відбувається за 2 хв.

Перейти на страницу: 1 2 3 4 5 6

Подібні статті по економіці

Інноваційні процеси як шлях динамічного розвитку підприємства
господарювання виробництво нововведення Перехід економіки України до ринкового типу вимагає докорінних змін структури та якості праці, основного та оборотного капіталу, системи фінансів і ...

Безробіття
Праця і земля - два основні джерела багатства, два основні фактори зростання виробництва, бо всі інші фактори - капітал, організація, інформація - це справа рук і розуму людини. Тому су ...

Економічні хвилі
Упродовж останніх двох століть реальний ВВП у більшості країн з ринкової економікою зростав, що забезпечило істотне підвищення рівня життя населення. Проте економічне зростання не було б ...

Copyright © 2024. www.ekonomikam.com. Всі права захищені.