Меню сайту

Організаційна характеристика ПП «Вебр»

Приватне підприємство "Вебр", (далі «Підприємство») створене як підприємство відповідно до Законів України «Про підприємництво» правом наймання робочої сили. Підприємство займається виробництвом запчастин та агрегатів для автомобілів, виробництво будматеріалів.

Підприємство здійснює свою діяльність на основі чинного законодавства й свого Статуту, зареєстровано 31 жовтня 2007 року.

Свою діяльність підприємство здійснює відповідно до чинного законодавства України. Ліцензія на діяльність підприємства представлена у Додатку А. Свідоцтво про реєстрацію платника податку на додану вартість представлена у Додатку Б.

Юридична адреса: м. Сімферополь, вул. Ак-Кая, б.21.

Для виконання робіт (надання послуг) ПП «Вебр» має право наймати на роботу осіб за трудовими договорами, угодами, контрактами, а також укладати договір підряду з громадянами й тимчасовими трудовими колективами. Виплата заробітної плати працівникам підприємства здійснюється не рідше двох разів на місяць.

Для відображення структурних взаємозв'язків основних рівнів і підрозділів підприємства, їхньої підпорядкованості на практиці використовуються схеми організаційної структури управління.

Види діяльності ПП «Вебр» представлені на рис.2.1.

Керівник підприємства є його засновником. Майно ПП «Вебр» - необоротні й оборотні активи, а також інші належні йому на правах власності цінності, розмір яких відображується в самостійному балансі ПП «Вебр».

Рис. 2.1. Види діяльності підприємства ПП «Вебр»

Зміни первісної вартості статутного капіталу відбуваються за рішенням Засновника.

Оцінка внесених до статутного капіталу матеріальних цінностей (будинків, споруд, устаткування, транспортних засобів, інвентарю й іншого майна) визначається й затверджується Засновником.

Підприємство може бути тимчасово профінансоване Засновником на безоплатній або зворотній основі за договором між сторонами.

За рішенням засновника на ПП «Вебр» може бути створений резервний капітал за наявності відповідного прибутку.

Відповідальність за організацію бухгалтерського обліку й забезпечення фіксування фактів здійснення всіх господарських актів, первинних документів, зберігання оброблених документів, регістрів і звітності протягом встановленого строку, але не менш трьох років несе власник. Він створює необхідні умови для правильного ведення бухгалтерського обліку, забезпечує неухильне виконання всіма працівниками правомірних вимог бухгалтера щодо дотримання порядку оформлення й надання до обліку первинних документів.

Для забезпечення ведення бухгалтерського обліку на підприємстві є посада головного бухгалтера й касира. Бухгалтерський, фінансовий і управлінський облік ведеться бухгалтерією підприємства.

Бухгалтерський облік на досліджуваному ПП «Вебр» ведеться з використанням програмного продукту "1С 8.1 Бухгалтерія" автоматизованої форми обліку. При такій формі обліку збір, передача, систематизація й обробка бухгалтерської інформації здійснюється, автоматизовано й з використанням спеціально розробленого програмного забезпечення.

Сутність форми полягає в тому, що дані про здійснені на підприємстві господарських операціях з паперових носіїв первинної облікової інформації записують на машинні носії.

Одним з важливих документів, що визначають основні напрямки в організації бухгалтерського обліку є Наказ про облікову політику, що формується на тривалу перспективу й може змінюватися тільки у випадках, передбачених П(С)БО. Саме в П(С)БО викладені принципи, методи й процедури фінансової звітності, які повинні бути використані в обов'язковому порядку. Поряд з Наказом про облікову політику видається інший - з організації бухгалтерського обліку. Організаційна структура ПП «Вебр» представлена на рис. 2.2.

Перейти на страницу: 1 2

Подібні статті по економіці

Аналіз використання робочої сили та робочого часу на сільськогосподарському виробництві та розробка заходів щодо підвищення ефективності
Трудові ресурси - сукупність здатних до праці людей, становлять основний елемент продуктивних сил суспільства, характеризуються потенційною масою живої праці, що в даний період є в наяв ...

Дослідження ефективності функціонування поліграфічного підприємства (на прикладі ЗАТ Віпол)
Актуальність теми даної дипломної роботи є те що на сьогоднішній день питання ефективності функціонування підприємства займає важливу роль. Кожне підприємство щоб вижити на ринку глобал ...

Види і мотиви злиття і поглинання
А.В. Дудар викладач Донецького державного університету управління Торезький коледж, А.І. Войтенко студентка Донецького державного університету управління Торезький коледж. В статті ...

Copyright © 2024. www.ekonomikam.com. Всі права захищені.