Меню сайту

Виробнича потужність

Київський завод безалкогольних напоїв «Росинка» є одним із найпотужніших виробників України у своїй галузі. Це стало можливим завдяки постійному вдосконаленню виробництва, впровадженню новітніх технологій і розширенню асортименту продукції відповідно до вподобань споживацької аудиторії.

Основні виробничі потужності розташовані за юридичною адресою Товариства. Площа заводу 3.1124 га, загальна площа цехів - 7500 м.кв. У складі заводу сьогодні знаходяться наступні цехи та дільниці: заводоуправління, канцелярія, відділ планування та економічного аналізу, відділ організації праці та заробітної плати, бухгалтерія відділ казначейських операцій, відділ інформаційних технологій, відділ системного адміністрування та обслуговування комп'ютерної техніки, юридичний відділ, відділ кадрів, господарча дільниця, відділ головного енергетика, відділ головного механіка, відділ головного технолога, відділ охорони праці, відділ впровадження нової техніки й технології, відділ стандартизації та якості, виробнича лабораторія, цех розливу 1, цех розливу 2, цех розливу 3, сиропо- купажний цех, ремонтно-механічна дільниця, ремонтно-будівельна дільниця, служба головного метролога, відомча охорона, відділ продаж, відділ маркетингу, відділ реклами. До складу Товариства входить Кримська філія ВАТ "Кзбн "Росинка" (код єдрпоу 35893842) у м. Євпаторія.

На сьогодні виробнича потужність заводу складає до 250 млн. літрів на рік. Виробничі лінії оснащені обладнанням провідних виробників ЄЄ, таких як «Krones», «KHS», «Klinger», «SIPА» та інші.

В їхньому асортименті понад 85 найменувань безалкогольних, слабоалкогольних, сокових напоїв і мінеральної води.

Понад 100 нагород і 9 премій Гран-прі за вищу якість продукції свідчать про наші високі стандарти, наведемо приклад з останніх:

- Напій «Лимонад» було нагороджено дипломом «За високу якість виробництва та значний вклад у розвиток галузі» на всеукраїнському конкурсі якості «100 найкращих товарів України» в 2008 році;

- В 2009 році мінеральна вода «Софія Київська збагачена йодом та селеном» та безалкогольний напій «Росинка Байкал» були нагороджені Золотою медаллю за високу якість продукту. У тому ж році, на Всеукраїнському конкурсі якості продукції «100 кращих товарів України» безалкогольний соковий напій «Capri-Sonne» «Яблуко» визнано Переможцем конкурсу на регіональному рівні, а напій «Лимонад» - Лауреатом конкурсу на регіональному рівні;

- У 2010 році безалкогольні напої «Росинка Апельсин», «Росинка Лимон», «Capri-Sonne» «Містичний дракон» та мінеральна вода «Софія

Київська сильногазована» та «Софія Київська негазована» нагородженні Золотою медаллю за високу якість на міжнародному конкурсі пива, безалкогольних напоїв та мінеральних вод «Свято пива».

Прагнучи відповідати очікуванням споживачів, вони постійно розширюємо асортимент продукції. А це вимагає від них вдосконалення технологій та розвитку виробничих потужностей Підприємства.

Соціальна відповідальність

Завжди є той, хто потребує вашої любові, допомоги і турботи. Колектив ПрАТ «КЗБН «Росинка» з радістю простягає руку допомоги нужденним.

1. ПрАТ «КЗБН «Росинка» разом з ВТФ «Кастр і К» протягом 20082009 років забезпечують напоями і соками «Capri-Sonne» дошкільні, шкільні заклади, будинки сиріт, які фінансуються за рахунок бюджетних грошей.

2. Кожен рік, в період акції «Святий Миколай іде до дітей сиріт", яка відбувається 19 грудня з Благословенням правлячого Архірея Івано- Франківської єпархії, готують подарунки з напоями та соками «Capri-Sonne».

3. Вони виступили спонсорами IV Міжнародного турніру з художньої гімнастики «Кубок Закарпаття», присвяченого 1115-річниці м.Мукачево. За призи боролися понад 200 гімнасток з шести країн Європи та Азії.

4. В їхній колекції є подяка за допомогу в проведенні II Міжнародного турніру з художньої гімнастики «Карпатія Уж», а також «Кубка Дерюгіної- Нафтогаз».

5. Завод «Росинка» надав підтримку СК «Восход» у проведенні Всеукраїнського тенісного турніру І категорії серед дівчат до 18 років.

6. Виступили спонсорами у відкритті нової школи зі спортивної гімнастики за адресою: Київ, Печерський узвіз, 13а (СШ № 134).

Перейти на страницу: 1 2 3 4

Подібні статті по економіці

Аналіз товарних запасів в магазині
Становлення ринкових відносин в Україні характеризується динамічною зміною економічної ситуації, зростаючою невизначеністю розвитку складових господарської системи. Сьогодні мало не всі ...

Управління конкурентоспроможностю підприємства ресторанного господарства в умовах глобалізації
Актуальність теми. З розвитком ринкових відносин відбувається становлення і формування конкурентного середовища в національній економіці. Підвищення жорсткості методів та форм проявленн ...

Змістово-типологічна характеристика економічної безпеки підприємства (організації)
Незважаючи на позитивні зрушення в економіці, що відбулися в останні роки, практично кожне друге підприємство ще залишається збитковим. Проблема збитковості підприємств та організацій - ...

Copyright © 2024. www.ekonomikam.com. Всі права захищені.